Moje karty

K výkladům používám tarotové karty.  Mám několik druhů, ale nejsem jejich sběratelkou. Nepovažuji za nutné mít 15, 23 nebo snad 60 sad. Potřebuji být s nimi sžitá a myslím si, že ve větším počtu to není až tak zcela možné.
Na druhou stranu by mi asi jen jedna sada nestačila. Nemyslím, že je nutné používat karty i v době, kdy už dávno nejsou čitelné. Je to přece jen nástroj, se kterým má pracovat.
 Mám ke svým kartám pěkný vztah a cením si jich a podle toho také tak s nimi zacházím. Karty jsou kouzlo. J
Pořídila jsem si karty, které se mi opravdu líbí. Jinak by mě ani netěšilo s nimi pracovat.
 Zde jsou některé z nich:

moje-karty-006
 Mou první sadou byl Ancestral Path Tarot. Dostala jsem jej před mnoha lety od své tehdejší lektorky numerologie, za což jsem jí dosud vděčná. Používala jsem tyto karty několik let a udělaly mi velkou službu. Jsou jedinečné a bohužel nejsou na našem trhu k dostání.
 moje-karty-014


 Zlatý tarot má velice hezké a docela jednoznačné obrázky. Používám jej velice často a ráda. Také mým klientům je tato sada sympatická a srozumitelná.
Mám velmi ráda výtvarné umění a ráda si prohlížím obrazy starých mistrů, proto jsem doslova zamilovaná do Zlatého tarotu Botticelli. Na těchto kartách jsou části obrazů slavného malíře Sandra Botticelliho. Je na ně velmi příjemný pohled a práce s nimi mě velmi těší.
moje-karty-011