Co můžete očekávat


Co můžete očekávat, když přijdete na výklad
 
V prvé řadě Vás ráda uvítám ve své věštírně. 🙂
Mám ráda lidi, ráda se setkávám s novými tvářemi a mám radost, když se setkání s mnohými opakují.
 
Pokud nebudete mít konkrétní otázku, provedu všeobecný výklad na důležité oblasti Vašeho života vždy na určité období.  
Z toho se mohou vyloupnout další otázky na některou oblast, která Vás bude blíže zajímat.
Při výkladu na konkrétní otázky, se kterými přijdete, využiji mimo karet také třeba kyvadlo. Prostě vše, abychom se dobrali ke konkrétní odpovědi.
 
Každá žena se také dozví, že je Bohyně.
Podle jejího znamení určíme, zda je Bohyní Země, Měsíce, Slunce, Bohyně Bojovnice nebo Bohyně Temnot. Dostane informaci o charakteristice svého typu. Myslím si, že je hezké, dozvědět se, jakou je Bohyní a podpořit možnosti, které jsou jí dány.  🙂
 
Navíc přidávám také různé tipy a rady podle toho, co klient právě potřebuje, co v sobě řeší. Snažím se poradit, jak se zbavit stresu, jak zvýšit své sebevědomí, jak se rozzářit, jak vidět svět krásnější, jak lépe komunikovat s ostatními, jak si uvědomit své přednosti … Tyto tipy neberte jako "jen takové povídání". Jsou součástí výkladu.
 
Výklad, který není třeba pozitivní, nebereme jako definitivní záležitost. Je třeba si uvědomit, že každý má za svůj život zodpovědnost a má vždy možnost udělat ve svém životě změny, aby se zmírnilo nebo zcela eliminovalo riziko vyplnění toho nehezkého. Možnosti těchto změn si také řekneme.
 
Těší mě, když lidé ode mě odcházejí povzbuzeni a podpořeni vědomím, že bude zase lépe. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *