Celoroční výklad

Celoroční výklad provádím vždy na začátku nového roku. To mám pocit, že vše, co bylo do 31. prosince, je uzavřeno. Všechno, co se nám v tom uplynulém roce povedlo, či nepovedlo, je za námi a život se přehoupnul do nového čistého období a teď se před námi rozprostírá nabídka nových možností a příležitostí a nových šancí. K výkladu také tak přistupuji – s nadějí, optimismem a těšením.

Jako úplně první vždy vytahuji Kartu roku. Ta je hlavní, je předznamenáním a shrnutím toho, jaký ten rok bude a co v něm budeme řešit. Potom následuje tahání karet pro každý měsíc.
 Další možností je výklad na různé oblasti života, např. zdraví, partner, peníze, práce … atd.
 Velmi zajímavou variantou je výklad z piketových karet, a to na 32 domů, např. 1. dom = domov, byt; 2. dom = manželství, partnerství; 3. dom = flirt a harmonie; 4. dom = přání, touha; 5. dom = řešení problému; …. atd.
Na tento výklad je potřeba si balíček karet upravit – použijí se pouze karty od sedmiček po esa. Z tohoto výkladu se pořizuje písemná zpráva. Zvláštností je, že na každé pozici vyjde nějaký druh věštby a přestože v tu chvíli nevíme, o co přesně jde, až nastane ten okamžik v průběhu roku, uvědomíme si, že to je právě ono, to je ta věštba.
 Fotografie různých typů výkladů je možno vidět v záložce Fotoalbum.
Tyto výklady je možno provést také na jiné (kratší) časové období.

dsc08053

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *